Skupinová terapie

- MUDr. Hana Ferdinandová

Jedná se o 10-ti týdenní skupinovou terapii obezity. Každou lekci se učíte plnit jednu ze zásad redukce a nastartovat hubnoucí proces zcela bezbolestně. v programově co nejpestřeji složeném jídelníčku, bez jakékoliv farmakoterapie. Naučíte sestavit si jídelníček sobě na míru. Žádné diety, žádné hladovky, pestrá strava.

Aktuální termíny skupinových kurzů

Kolín

Základní kurz KUTNÁ HORA

KURZ SNIŽOVÁNÍ VÁHY v Kutné Hoře bude probíhat každé úterý od 4.10. -6.12.2022 od 17.30-18.30 hodin¨ ve firmě MEDROYAL /u BILLY/ Zájemci hlaste se na mobil: 777685618 nebo email:ferdinandova@centrum.cz ,

Základní kurz KOLÍN

KURZ SNIŽOVÁNÍ VÁHY v Kolíně bude probíhat každý čtvrtek od 6.10.-8.12.2022 od 17-30-18.30 hodin v přízemí 3.ZŠ, Prokopa Velikého , Zájemci hlaste se na mobil: 777685618 nebo email:ferdinandova@centrum.cz

V čem Vám mohu pomoci

 

Redukce váhy

Pomohu Vám snížit Vaší váhu bez diet a hladovění. Naučím Vás jak dlouhodobě si váhu udržet, aniž byste se trápili.

Zdravý životní styl

Netrpíte přímo nadváhou, ale rádi byste získali přehled, co je pro vás a vaše děti zdravým životním stylem? Zjistěte, jak si zkvalitnit život.

Normalizace krevních hodnot

Zjistil Vám lékař vyšší hladinu cukru nebo tuků v krvi? Máte zvýšenou kyselinu močovou či zvýšené jaterní testy? Velkou řadu nemocí je možno ovlivnit správným stravováním.

Co se na kurzu hubnutí naučím?

Naučíte se sestavit zdravý jídelníček tak, abyste se najedli, byli spokojení a hubli pokud možno bezbolestně a abyste byli schopni sníženou váhu udržet. Jen takové hubnutí má smysl. Proto nefungují zázračné diety ani samotná farmakoterapie, protože po skončení léčby pacient neumí sestavit jídelníček a snížené kilogramy zpravidla zase přibere (tzv. JoJo efekt). Nadváha je tak stále větší a zdravotně rizikovější problém. Neboť při hubnutí dochází kromě úbytku tuku i k úbytku svalové hmoty. A při opětovném nárůstu hmotnosti se nabírá pouze tuk, takže nadváha je rizikovější, hromadění a množství tuku v těle je stále větší.

Ceník

 

Skupinové kurzy
2990 Kč
jednorázově
Kolín
Kutná Hora
Čáslav

Probíhá dle místa konání kurzu
Online kurz - videokonference
5000 kč
jednorázově
10 lekcí
1 lekce - 60 minut
věnuji se pouze Vám
Kurz pro pokročilé po individuální terapii 2500 Kč
2500kč
10 lekcí
1 lekce - 30 minut