Individuální terapie

- MUDr. Hana Ferdinandová

Kurzy hubnutí probíhají v poradně v Kutné Hoře. Během 10-ti týdenního kurzu hubnutí se pod mým vedením naučíte správně sestavit svůj jídelníček tak, abyste hubli přirozeným tempem a hubnutí pro Vás nebylo něčím nepříjemným. Každou lekci se učíte plnit jednu ze zásad redukce a nastartovat hubnoucí proces zcela bezbolestně. v programově co nejpestřeji složeném jídelníčku, bez jakékoliv farmakoterapie. Naučíte sestavit si jídelníček sobě na míru. Žádné diety, žádné hladovky, pestrá strava.

V čem Vám mohu pomoci

 

Redukce váhy

Nedaří se Vám zhubnout nebo trpíte JoJo efektem? Pomohu Vám snížit váhu bez hladovění a diet. Naučím Vás jak si dlouhodobě váhu udržet, aniž byste se trápili.

Zdravý životní styl

Netrpíte přímo nadváhou, ale rádi byste získali přehled, co je pro vás a vaše děti zdravým životním stylem? Zjistěte, jak si zkvalitnit život.

Redukce váhy u dětí

Pouhý náběh na obezitu v dětství znamená doživotní boj s nadváhou v dospělosti. Předejděte jako rodič zodpovědně prokazatelným nemocem plynoucích z obezity u vašich dětí.

Správné stravování těhotných žen

Těhotenství neznamená přibrat 25 kg, nýbrž mít jídelníček nutričně vyvážený pro správný vývoj miminka i zdraví matky. Společně nadefinujeme pestrost Vaší stravy.

Výživa při zdravotních problémech

Trpíte vysokým krevním tlakem, cukrovkou,dnou, zažívacími problémy nebo máte bolesti nosného aparátu v důsledku nadváhy? Vše lze řešit. Zdravá strava je zásadní při úspěšné léčbě.

Normalizace krevních hodnot

Zjistil Vám lékař vyšší hladinu cukru nebo tuků v krvi? Máte zvýšenou kyselinu močovou či zvýšené jaterní testy? Velkou řadu nemocí je možno ovlivnit správným stravováním.

Čím kurzy hubnutí začínají?

 

Kurzy hubnutí začínají důkladnou analýzou. Při první konzultaci bude provedeno osobní a rodinné anamnestické vyšetření. Zhodnotíme  Vaši nadváhu, určíme si cíl - hmotnost, ke které se chceme hubnutím společně dopracovat. V první hodině kurzu hubnutí také posoudíme sportovní aktivity, které již provádíte a nebo máte v plánu zahájit. 

Jak kurzy hubnutí pokračují?

Na druhou hodinu kurzu hubnutí si přinesete jídelní záznam své stravy. Z těchto záznamů a výsledků prvního vyšetření pak vycházejí individuální doporučení. A krok za krokem výukou zásad redukce začínáme rozjezd hubnoucího procesu. V průběhu kurzu hubnutí také dostanete řadu pomůcek. Kurzy hubnutí probíhají 1x týdně cca jednu hodinu.

Ceník

 

Skupinové kurzy
2990 kč
jednorázově
Kolín, Kutná Hora, Čáslav
10 lekcí
Jedna lekce 60 minut
Probíhá dle místa konání kurzu
Online kurz - videokonference
5000 kč
jednorázově
10 lekcí
1 lekce - 60 minut
věnuji se pouze Vám